| Jordi Tubella | ||||||||||||||||||||
| Data | Mes | Torneig | Instal.lació | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Suma | Part. | Mitjana | Suma | Part. | Mitjana | iT |
| 19/09/21 | 9 | Circuit Sčnior | Platja d'Aro | 162 | 166 | 175 | 171 | 160 | 191 | 1.025 | 6 | 170,83 | 1.025 | 6 | 170,83 | -21 | ||||
| 21/09/21 | 9 | Lliga Club | Splau | 134 | 178 | 156 | 190 | 658 | 4 | 164,50 | 1.683 | 10 | 168,30 | -26 | ||||||
| 25/09/21 | 9 | Campionat Catalunya Sčnior | Lleida | 183 | 216 | 189 | 204 | 166 | 202 | 1.160 | 6 | 193,33 | 2.843 | 16 | 177,69 | 5 | ||||
| 26/09/21 | 9 | Campionat Catalunya Sčnior | Lleida | 160 | 194 | 148 | 174 | 153 | 158 | 987 | 6 | 164,50 | 3.830 | 22 | 174,09 | -24 | ||||
| 28/09/21 | 9 | Lliga Club | Splau | 157 | 207 | 172 | 183 | 719 | 4 | 179,75 | 4.549 | 26 | 174,96 | -7 | ||||||
| 04/10/21 | 10 | Social Club | Splau | 192 | 206 | 191 | 179 | 212 | 204 | 1.184 | 6 | 197,33 | 5.733 | 32 | 179,16 | 10 | ||||
| 09/10/21 | 10 | Social Club | Splau | 198 | 166 | 224 | 193 | 176 | 154 | 1.111 | 6 | 185,17 | 6.844 | 38 | 180,11 | -2 | ||||
| 10/10/21 | 10 | Social Club | Splau | 188 | 181 | 369 | 2 | 184,50 | 7.213 | 40 | 180,33 | -3 | ||||||||
| 17/10/21 | 10 | Circuit Sčnior | Splau | 187 | 190 | 192 | 168 | 149 | 159 | 1.045 | 6 | 174,17 | 8.258 | 46 | 179,52 | -13 | ||||
| 19/10/21 | 10 | Lliga Club | Splau | 141 | 167 | 160 | 154 | 622 | 4 | 155,50 | 8.880 | 50 | 177,60 | -31 | ||||||
| 24/10/21 | 10 | Lliga Catalana | Splau | 160 | 179 | 148 | 211 | 173 | 178 | 239 | 148 | 1.436 | 8 | 179,50 | 10.316 | 58 | 177,86 | -6 | ||
| 02/11/21 | 11 | Lliga Club | Splau | 174 | 169 | 153 | 161 | 657 | 4 | 164,25 | 10.973 | 62 | 176,98 | -21 | ||||||
| 09/11/21 | 11 | Lliga Club | Splau | 230 | 226 | 169 | 163 | 788 | 4 | 197,00 | 11.761 | 66 | 178,20 | 13 | ||||||
| 14/11/21 | 11 | Circuit Sčnior | Les Gavarres | 179 | 190 | 168 | 189 | 147 | 141 | 1.014 | 6 | 169,00 | 12.775 | 72 | 177,43 | -16 | ||||
| 16/11/21 | 11 | Lliga Club | Splau | 146 | 211 | 193 | 181 | 731 | 4 | 182,75 | 13.506 | 76 | 177,71 | -1 | ||||||
| 23/11/21 | 11 | Lliga Club | Splau | 221 | 196 | 190 | 182 | 789 | 4 | 197,25 | 14.295 | 80 | 178,69 | 13 | ||||||
| 28/11/21 | 11 | Lliga Catalana | Salt | 157 | 221 | 181 | 183 | 149 | 146 | 200 | 150 | 1.387 | 8 | 173,38 | 15.682 | 88 | 178,20 | -11 | ||
| 30/11/21 | 11 | Lliga Club | Splau | 215 | 169 | 189 | 168 | 741 | 4 | 185,25 | 16.423 | 92 | 178,51 | 1 | ||||||
| 05/12/21 | 12 | Circuit Sčnior | Salt | 187 | 187 | 203 | 200 | 206 | 181 | 1.164 | 6 | 194,00 | 17.587 | 98 | 179,46 | 10 | ||||
| 14/12/21 | 12 | Lliga Club | Splau | 218 | 187 | 196 | 209 | 810 | 4 | 202,50 | 18.397 | 102 | 180,36 | 18 | ||||||
| 20/12/21 | 12 | Open Mediterrŕnia | Splau | 133 | 172 | 155 | 204 | 664 | 4 | 166,00 | 19.061 | 106 | 179,82 | -19 | ||||||
| 11/01/22 | 1 | Lliga Club | Splau | 141 | 195 | 205 | 214 | 755 | 4 | 188,75 | 19.816 | 110 | 180,15 | 4 | ||||||
| 16/01/22 | 1 | Campionat Catalunya | Splau | 143 | 192 | 209 | 199 | 184 | 164 | 1.091 | 6 | 181,83 | 20.907 | 116 | 180,23 | -3 | ||||
| 18/01/22 | 1 | Lliga Club | Splau | 157 | 177 | 187 | 222 | 743 | 4 | 185,75 | 21.650 | 120 | 180,42 | 1 | ||||||
| 23/01/22 | 1 | Lliga Catalana | Terrassa | 167 | 196 | 194 | 177 | 179 | 192 | 178 | 201 | 1.484 | 8 | 185,50 | 23.134 | 128 | 180,73 | 1 | ||
| 25/01/22 | 1 | Lliga Club | Splau | 202 | 217 | 191 | 214 | 824 | 4 | 206,00 | 23.958 | 132 | 181,50 | 22 | ||||||
| 30/01/22 | 1 | Copa Generalitat | Splau | 171 | 177 | 169 | 185 | 702 | 4 | 175,50 | 24.660 | 136 | 181,32 | -9 | ||||||
| 01/02/22 | 2 | Lliga Club | Splau | 151 | 207 | 151 | 188 | 697 | 4 | 174,25 | 25.357 | 140 | 181,12 | -10 | ||||||
| 06/02/22 | 2 | Circuit Sčnior | Splau | 247 | 192 | 157 | 222 | 151 | 167 | 1.136 | 6 | 189,33 | 26.493 | 146 | 181,46 | 5 | ||||
| 08/02/22 | 2 | Lliga Club | Splau | 219 | 197 | 205 | 171 | 792 | 4 | 198,00 | 27.285 | 150 | 181,90 | 13 | ||||||
| 15/02/22 | 2 | Lliga Club | Splau | 232 | 231 | 171 | 203 | 837 | 4 | 209,25 | 28.122 | 154 | 182,61 | 24 | ||||||
| 22/02/22 | 2 | Lliga Club | Splau | 170 | 194 | 155 | 171 | 690 | 4 | 172,50 | 28.812 | 158 | 182,35 | -13 | ||||||
| 27/02/22 | 2 | Copa Generalitat | Terrassa | 172 | 227 | 167 | 160 | 726 | 4 | 181,50 | 29.538 | 162 | 182,33 | -4 | ||||||
| 01/03/22 | 3 | Lliga Club | Splau | 210 | 157 | 201 | 175 | 743 | 4 | 185,75 | 30.281 | 166 | 182,42 | 1 | ||||||
| 06/03/22 | 3 | Circuit Sčnior | Lleida | 201 | 209 | 172 | 156 | 183 | 200 | 1.121 | 6 | 186,83 | 31.402 | 172 | 182,57 | 2 | ||||
| 08/03/22 | 3 | Lliga Club | Splau | 171 | 182 | 243 | 230 | 826 | 4 | 206,50 | 32.228 | 176 | 183,11 | 21 | ||||||
| 13/03/22 | 3 | Campionat Catalunya | Terrassa | 171 | 155 | 126 | 134 | 183 | 157 | 926 | 6 | 154,33 | 33.154 | 182 | 182,16 | -31 | ||||
| 15/03/22 | 3 | Lliga Club | Splau | 204 | 177 | 193 | 184 | 758 | 4 | 189,50 | 33.912 | 186 | 182,32 | 5 | ||||||
| 22/03/22 | 3 | Lliga Club | Splau | 179 | 179 | 196 | 186 | 740 | 4 | 185,00 | 34.652 | 190 | 182,38 | 0 | ||||||
| 26/03/22 | 3 | Copa Generalitat | Salt | 157 | 172 | 185 | 156 | 670 | 4 | 167,50 | 35.322 | 194 | 182,07 | -17 | ||||||
| 29/03/22 | 3 | Lliga Club | Splau | 167 | 204 | 165 | 239 | 775 | 4 | 193,75 | 36.097 | 198 | 182,31 | 9 | ||||||
| 03/04/22 | 4 | Lliga Catalana | Les Gavarres | 191 | 210 | 200 | 169 | 242 | 224 | 193 | 165 | 1.594 | 8 | 199,25 | 37.691 | 206 | 182,97 | 15 | ||
| 05/04/22 | 4 | Lliga Club | Splau | 178 | 174 | 152 | 139 | 643 | 4 | 160,75 | 38.334 | 210 | 182,54 | -24 | ||||||
| 10/04/22 | 4 | Circuit Sčnior | El Vendrell | 189 | 176 | 163 | 154 | 168 | 194 | 1.044 | 6 | 174,00 | 39.378 | 216 | 182,31 | -11 | ||||
| 19/04/22 | 4 | Lliga Club | Splau | 164 | 184 | 203 | 185 | 736 | 4 | 184,00 | 40.114 | 220 | 182,34 | 0 | ||||||
| 24/04/22 | 4 | Campionat Catalunya | Salt | 232 | 214 | 188 | 190 | 183 | 170 | 1.177 | 6 | 196,17 | 41.291 | 226 | 182,70 | 12 | ||||
| 26/04/22 | 4 | Lliga Club | Splau | 190 | 163 | 179 | 189 | 721 | 4 | 180,25 | 42.012 | 230 | 182,66 | -4 | ||||||
| 03/05/22 | 5 | Lliga Club | Splau | 245 | 183 | 203 | 175 | 806 | 4 | 201,50 | 42.818 | 234 | 182,98 | 17 | ||||||
| 08/05/22 | 5 | Circuit Sčnior | Splau | 172 | 191 | 193 | 190 | 181 | 171 | 1.098 | 6 | 183,00 | 43.916 | 240 | 182,98 | -2 | ||||
| 10/05/22 | 5 | Lliga Club | Splau | 147 | 180 | 160 | 190 | 677 | 4 | 169,25 | 44.593 | 244 | 182,76 | -16 | ||||||
| 17/05/22 | 5 | Lliga Club | Splau | 208 | 126 | 224 | 170 | 728 | 4 | 182,00 | 45.321 | 248 | 182,75 | -2 | ||||||
| 24/05/22 | 5 | Tutuyu d'Estiu | Splau | 183 | 225 | 269 | 253 | 930 | 4 | 232,50 | 46.251 | 252 | 183,54 | 48 | ||||||
| 31/05/22 | 5 | Tutuyu d'Estiu | Splau | 167 | 153 | 193 | 226 | 739 | 4 | 184,75 | 46.990 | 256 | 183,55 | 0 | ||||||
| 11/06/22 | 6 | Mŕster Sčnior | Splau | 209 | 156 | 182 | 179 | 186 | 178 | 1.090 | 6 | 181,67 | 48.080 | 262 | 183,51 | -3 | ||||
| 14/06/22 | 6 | Tutuyu d'Estiu | Splau | 185 | 236 | 215 | 181 | 817 | 4 | 204,25 | 48.897 | 266 | 183,82 | 19 | ||||||
| 21/06/22 | 6 | Tutuyu d'Estiu | Splau | 170 | 259 | 141 | 162 | 732 | 4 | 183,00 | 49.629 | 270 | 183,81 | -2 | ||||||
| 25/06/22 | 6 | Lliga Espanyola | Chamartín | 161 | 179 | 120 | 202 | 179 | 178 | 1.019 | 6 | 169,83 | 50.648 | 276 | 183,51 | -15 | ||||
| 26/06/22 | 6 | Lliga Espanyola | Chamartín | 187 | 190 | 146 | 179 | 139 | 142 | 983 | 6 | 163,83 | 51.631 | 282 | 183,09 | -21 | ||||
| 28/06/22 | 6 | Tutuyu d'Estiu | Splau | 165 | 185 | 164 | 146 | 660 | 4 | 165,00 | 52.291 | 286 | 182,84 | -19 | ||||||
| 05/07/22 | 7 | Tutuyu d'Estiu | Splau | 185 | 203 | 199 | 193 | 780 | 4 | 195,00 | 53.071 | 290 | 183,00 | 11 | ||||||